Str0ng-Ms Forum
שלום,

תודה שנכנסתם לפורום Str0ng-Ms !,

בבקשה התחברו או הירשמו כדי להמשיך!


חל חובה על כל המשתמשים לקרוא את החוקים לפני ואחרי ההרשמה או ההתחברות!,


חוקי הפורום הם:


1) אסור לקלל!

2) אסור להספים!

3) אסור להתנהג באופן בוטה כלפי שאר המשתמשים או כלפי מנהלים!

4) אסור לפתוח יותר מאשכול אחד ביום!

5) אסור להגיב על אותו אשכול יותר מפעם אחת, אם לא עברו 24 שעות מרגע ההגבה, אלא אם מישהו אחר הגיב אחרי התגובה האחרונה שלכם!

6) אסור לפתוח אשכולות מבלי לקרוא תחילה את החוקים!

7) אסור להטריד את צוות הפורום, מותר לשלוח רק הודעה אחת ליומיים!

8) אסור לפרסם מדריכים או תוכן כלשהו (כלומר: קובץ, רעיון לשרת + הורדה, הורדה כלשהי) ללא סריקה!


תודה ויום טוב! D:


Current date/time is Sat Jul 22, 2017 3:45 am

MondayTuesdayWednesdayThursdayFridaySaturdaySunday
 

Sat 01 Jul 2017 

  •  

Sun 02 Jul 2017 

  •  

Mon 03 Jul 2017 

  •  

Tue 04 Jul 2017 

  •  

Wed 05 Jul 2017 

  •  

Thu 06 Jul 2017 

  •  

Fri 07 Jul 2017 

  •  

Sat 08 Jul 2017 

  •  

Sun 09 Jul 2017 

  •  

Mon 10 Jul 2017 

  •  

Tue 11 Jul 2017 

  •  

Wed 12 Jul 2017 

  •  

Thu 13 Jul 2017 

  •  

Fri 14 Jul 2017 

  •  

Sat 15 Jul 2017 

  •  

Sun 16 Jul 2017 

  •  

Mon 17 Jul 2017 

  •  

Tue 18 Jul 2017 

  •  

Wed 19 Jul 2017 

  •  

Thu 20 Jul 2017 

  •  

Fri 21 Jul 2017 

  •  

Sat 22 Jul 2017 

  •  

Sun 23 Jul 2017 

  •  

Mon 24 Jul 2017 

  •  

Tue 25 Jul 2017 

  •  

Wed 26 Jul 2017 

  •  

Thu 27 Jul 2017 

  •  

Fri 28 Jul 2017 

  •  

Sat 29 Jul 2017 

  •  

Sun 30 Jul 2017 

  •  

Mon 31 Jul 2017 

  •